La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

konto usunięte

2



Malik to tak opowiada jakby ten Sentino w bagażniku był xD

1

@Emhyr Wlasnie to ogladam xD

1

@Emhyr @Encore Widać, że Malik boi się powiedzieć złego słowa na Sentino. Doskonale wie, że Pan Sebastian dba o swój wizerunek i jak plują to nie udaje, że deszcz pada. Tak na dobrą sprawę to on mógłby go wysadzić za niepochlebne słowa. Dlatego waży każde słowo i zanim wypowie zdanie, to dwa razy myśli, żeby nie powiedzieć czegoś niestosownego. Podczas gdy wy siedzicie na La Rambli to Pan Sebastian Enrique Alvarez prawdopodobnie siedzi teraz z miłymi paniami z Hiszpanii i opija de facto kolejny udany transport haszyszu speedboatem z Maroko. W tym tygodniu pewnie domknął dwa deale na bagatela pół miliona złotych. Ma ludzi z Peru, mających ze sobą karabiny i helikoptery, na każde skininie i Malik doskonale o tym wie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?