La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1429 Culés

1

Bałkański nochal się pulta o sędziowanie:

https://www.sport.pl/mundial/7,154361,29260213,modric-nie-wytrzymal-po-meczu-z-argentyna-katastrofalny-jeden.html#s=BoxMMtCzol1

Zapomniał że mimo wszystko mundial to nie La Liga gdzie się gwiżdże pod Real.

6

@betonito Ale ten karny (pomine, że słuszny) to był na 1:0 w 90 minucie meczu? Ktoś im kazał przestać grać w piłkę, albo samemu strzelić sobie gola na 2;0? Przez 90 minut nie stworzyli sobie żadnej klarownej sytuacji, z czym do ludzi.

3

@betonito praktycznie każda repka odpadająca z mundialu pulta się o sędziego.

Portugalia, że sędzia z Argentyny, o Lahozie to było sporo (ale to słusznie), ktoś z Anglików też coś gadał na sędziego, z Brazylii też ktoś nie narzekał przypadkiem?

2

@mekston Urugwaj jak odpadł, też pretensje do sędziów, tam to grubo było

1

@mrboom tak, ale tam byly kontrowersje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?