La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

3

Co tu się stać psia jego mać xD
twitter.com/ClownWorld_/status/1601634150984822784

0

@Kengo kobiety zawsze za włosy się szarpią xd

0

@Kengo O Bogowie, walka!

1

@Kengo Ale dzicz xD

konto usunięte

0

@Kengo faceci na spokojnie, a wariatki się napieprzają xD

0

@Kengo Tak patrzę i w sumie mogę stwierdzić, że kobiety są bardziej zawzięte niż faceci podczas bójki. Pomiędzy mężczyznami ktoś dostanie mocniej, upadnie i się skończy. Na końcu się jeszcze pogodzą i wypiją piwo i nie jest ważne kto wygrał a u kobiet na odwrót. Będą się napierdzielały do końca, szarpały za włosy i robiło wszystko co najgorsze do upadłego. Kilka razy w życiu widziałem walki typowych "karyn" w klubach i jedna walka mi zapadła w życiu. Dziewczyna po mocnym strzale padła, po czym ta która "wygrała" zaczęła ją kopać po głowie i skakać na nią aż w końcu ją odciągnęli ochroniarze i inni którzy byli bliżej.

3

@Dironixu Z całym obiektywizmem na jaki mnie stać muszę powiedzieć, że faceci lepiej panują nad emocjami w "kryzysowych sytuacjach".

0

@Kengo Też się muszę z tym zgodzić.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?