La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1026 Culés

14

No to powiem Wam, że tradycyjnie wychodzi szambo. Nie do obrony. Jeśli takie rzeczy dalej się dzieją w polskiej piłce, to jeśli piłkarze nie zrobią z tym porządku, to nikt chyba nie zrobi...może faktycznie Lewandowski, czy Zieliński, którzy mają kasy jak lodu, widzą jak jest i mają w tyłku te pieniądze i liczy się dla nich coś więcej...nie wiem. Naprawdę nie wiem jak jest i co powinno się zadziać.

Jesli faktycznie Michniewicz liczył kasę na śniadaniu, czy tam kolacji...no to jest ku..a skandal.
Stanowski nawet niech nie próbuje go bronić. Powinni go w hejtparku zjechać.

1

@michal26
Tak było kiedyś, jest teraz i będzie zawsze. To smutne, ale mało komu zależy na dobru naszej piłki. Liczy się kasa, kasa i jeszcze raz kasa, a potem znowu kasa.

konto usunięte

0

@michal26 a co się stało?

5

@Abominacja jedno wielkie totalne szambo wybiło. Michniewicz liczy kasę, domaga się nie 10 a 20% z premii (30 milionów złotych), Lewandowski oburzony, że to wszystko się dzieje PRZED MECZEM Z FRANCJĄ, Prezes PZPNu oburzony, że ani grosza z tej premii nie pójdzie dla związku xD
Typowe polskie piekiełko.
Ponoć jeszcze cały zespół nie wrócił do kraju, tylko pojechali na urlopy w sporej części, a ci co przylecieli, to nie wyszli do kibiców xD

0

@michal26 Nie wiem jak zieliński ale dla Lewego z jego zarobkami ta sprawa to to kłopoty wizerunkowe a nie premia.

0

@Gall dokładnie. Więcej straci na marce RL9 aniżeli zyska jakieś śmieszne kilkaset tysięcy złotych...

« Powrót do wszystkich komentarzy