La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1693 Culés

0

Ludzie, którzy krytykują kibiców niezadowolonych z polskiej ekipy mimo awansu nie rozumieją pewnej rzeczy. Piłka nożna to rozrywka, więc ma dawać radość oglądającym. Polska ekipa tym kibicom (w tym mnie) tej radości nie daje, także nie powinno się mieć pretensji o podstawną krytykę. Jeśli komuś daje szczęście oglądanie tego antyfutbolu na 0 z tylu, a z przodu może coś wpadnie to niech się cieszy i pozwoli innym odbierać futbol na swój sposób.

0

@Mow_mi_Douglas A może to Ty nie wszystko rozumiesz, np. tego, że sport to nie tylko rozrywka :)

1

@Mow_mi_Douglas a czy radość z awansu jest gorsza od radości z oglądania fajnej gry? Druga sprawa tak jak Ty mogę powiedzieć, że nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Pilka nożna ma dawać emocje, a emocje wczoraj mieliśmy do ostatnich sekund obu meczów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?