La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1177 Culés

konto usunięte

5

Na prawdę bramka Lewego cieszy podwójnie, albo i potrójnie. Na te wszystkie Euro 2016 i 2020 oraz Mundiale 2018 i 2022 jeździliśmy dzięki jego kilkudziesięciu bramkom. Widać było jakie cisnienie na nim ciąży i jaka presja. Spudłowany karny z Meksykiem gdzie uderzył jak nie on co było widać po presji. Wczoraj strzelił na 2:0 dodatkowo zaliczył asystę i po swojej bramce jak leżał na murawie przez kilkanaście sekund sam jak reszta kolegów już odeszła. Później łzy w oczach. Ogromna presja zeszła z naszego napastnika. W końcu ma bramkę na Mistrzostwach Świata!

2

@DaPidejpi Bardzo dobrze, że trafił i to z akcji, a nie z karnego. Ma to też trochę inny smak dla niego pewnie również. Wczoraj jak powiedzieli, że w sumie w eliminacjach ma bodajże 30+ bramek to człowiek mógł się za głowę złapać. Zasłużył jak mało kto i dobrze, że ciśnienie z niego zeszło, ale i dało mu to ogromną radość.

konto usunięte

2

@koksik2700 na te 4 turnieje jeździliśmy dzięki jego bramkom i aż dupa bolała, ze nie mogl trafić na tym Mundialu, ale na szczęście to już przeszłość

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?