La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1193 Culés

10

Nawet jak jakimś cudem wyjdziemy z tej grupy to eliminacje powinny być czasem na przebudowę. Prosta grupa, można zatrudnić jakiegoś zagranicznego fachowca jak nawet ten trener Arabii i jakieś gry w piłkę od nich wymagać. Skoro piłkarze Al Hilal mogą grać z pomysłem to chyba piłkarze Barcelony, Napoli, Wolfsburga, Juventusu, Romy czy Feyenoordu też mogą zrobić kilka składnych akcji.

konto usunięte

5

@Uukasz_93 Dokładnie. Naszym kopaczom się wmawia, że oni nie mają potencjału i umiejętności aby grać przyjemnie dla oka i oni chyba w to sami uwierzyli i dlatego od lat mamy taki paździerz. A przecież kadrowo stoimy dużo wyżej od Arabii, która zagrała świetne spotkanie przeciwko Argentyńczykom... A my z góry sobie przypisujemy 0 ptk. w meczu z nimi. Z taką mentalnością i szkoleniem to zawsze będziemy paździerzem. Tutaj jest potrzebna zagraniczna wizja gry, która uwolni naszych jak podczas meczu eliminacyjnego z Anglią za Sousy.

konto usunięte

1

@TheNekro94 pomysł z trenerem z zagranicy był dobry, tylko jak to w Polsce bywa, wzięliśmy nie tego co trzeba. Liczę, że jakimś cudem Bielsa zgodzi się prowadzić Polskę, on może całkowicie odmienić polską piłkę nożną, bo kto jak nie on?

1

@TheNekro94
Barwo Nareszcie ktoś podziela moja zdanie
Ze jest potrzebny zagraniczny trener a nie Taki BETON JAK Czesio ktory naszym robi pranie mózgu i wmawia ze nie potrafia grać ....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?