- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
5
Oho już się zaczyna zabawa z Katarczykami.
Ciekawe ilu kibiców wsadzą dożywotnio do więzienia za nietrzeźwość albo pójście nie tam gdzie trzeba.
https://przegladsportowy.onet.pl/mundial-2022/mundial-2022-reporter-zatrzymany-w-katarze-podczas-transmisji-na-zywo/jnbr8sb
6
@don'T.R.I.P.e jak szejk mówił o LGBT, że przyjeżdżasz do kraju więc się dostosuj do panujących tam praw to dostał poklask. Ciekawe czy jak będą aresztowania za "piwko z kumplami" to też będzie "oo brawo brawo" xd
1
@JakchceszMyśle że będzie wiele takich skandali ale wszyscy przejdą nad tym do porządku dziennego
1
Dlatego powinniśmy wszyscy zbojkotować ten Mundial i obejrzeć go przed telewizorem :D
1
@don'T.R.I.P.e Gdyby nie ropa to by dalej z badylkiem wielbłądy przeganiali po pustyni.
0
@JordiAlbion Tak chyba właśnie zrobię.
0
@usztafikChyba większość populacji która nie jest personalnymi sługami/niewolnikami tych bogaczy tak nadal żyje.
Te mendy nie zrobiły nic dla swoich ludzi, nic z tych ogromnych bogactw nie zostało przeznaczone na faktyczne poprawienie warunków życia ludzi.
2
@Jakchcesz Wtedy już nie, bo hipokryci propsują arabów jeżeli zakazują tego co im nie pasuje, czyli LGBT, dopóki LGBT jest stygmatyzowane przez arabów to troglodytom nawet nie przeszkadza ten cały reżim i umierający ludzie przy budowie. Śmieszna była akcja kiedy Lloris powiedział, że nie założy tęczowej opaski i wszyscy jaskiniowcy zaczęli mu bić brawo i okrzykneli bohaterem, a Lloris nie zrobił tego dlatego że nie jest tolerancyjny, a dlatego że się wystraszył reakcji Kataru, bo z taką opaską wiele razy występował w Anglii