- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2116 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2116 Culés
2
W ogóle jaki Mascherano jest tani. Myślałem, że z pół miliona co najmniej będzie kosztować a on takie 100-130k kosztuje.
@Kondziubarca @Rust_Cohle @pt9 @MesQueUnClub_87 @Lionel_Messi10 @PatrychoO
0
@Kgorecki2500 Karty lecą w dół w błyskawicznym tempie
0
@Kgorecki2500 a ile byś chciał za krasnala na obronie
0
@Kgorecki2500 bo jest na śo na spd ten sam piłkarz byłby dużo droższy
0
@Kgorecki2500 Z obrońców to tylko Maldini zawsze stoi tak wysoko. (Jeśli chodzi o podstawowe karty). Potem dopiero jak zaczynają wypuszczać jakichś potworów na kolorowych kartach to potrafią chodzi i po 800k
3
@Kinginiesta Ale jego można sobie zmienić na ŚPD :)
2
@Transu96 Masz napisane. 500k myślałem że będzie kosztować. A nim zawsze na ŚPD można grać
@Kinginiesta On ma pozycję na ŚPD ;)
0
@Kgorecki2500 no i po co ci krasnal na śpd
3
@Transu96 Pokaż Transu swoją drużynę
0
@MesQueUnClub_87 skoro chcesz żeby cię zabolało serduszko ;x
https://zapodaj.net/images/06de6387d18f4.jpg
2
@Transu96 Cieniutki skład
1
@Luciano99 jak twoja gala i jej miszcz
0
@Transu96 Fajny. No mnie akurat nie zaboli bo też nie narzekam ;x
https://www.futbin.com/23/squad/1868171
0
@MesQueUnClub_87 na futbinie to ja też sobie mogę zrobić
1
@MesQueUnClub_87 @Kgorecki2500 a to spoko myślałem że tylko ta wyższa wersja jest na spd
0
@Transu96 komu chcesz tym zaimponować
0
@PatrychoO wam, biedakom
0
@Transu96 Nie na futbinie tylko ciężko zarabiam i pracuję na tych zawodników. Haalanda ostatnio trafiłem ze zwykłej paczki 2 rzadkich. Fatiego sobie zrobiłem wspomagając się trochę coinsami, które mi leżały na koncie. Musiałem dołożyć 120K do tego interesu. Valverde to już mam dawno zrobionego. Ikonę Cole trafiłem w tym samym dniu w którym kupiłem grę. Pierwsza paczka i od razu jeb! Na całą resztę zarobiłem w FUT Champions i z paczek wymiennych.
0
@MesQueUnClub_87 a ja jestem znajomym piaska i mam paszport polsatu
1
@Transu96 na nikim nie robią wrażenia takie karty
1
@MesQueUnClub_87 ja w ta fifkę gram wyjątkowo mało mam skład węgla i papy :D do czwartej ligi dotarłem i zaczęły się problemy:)
0
@Transu96 Ok meh :) nie uważam by ten skład był jakiś wybitny. Na pewno wkrótce będzie dużo lepszy. Mam nadzieję, że dzisiaj za Rudigera wstawię sobie Araujo 88.
1
@Kinginiesta Mi ta gra na początku w ogóle nie podchodziła. 2 razy chciałem ją sprzedać :D ALE pograłem trochę, zrozumiałem o co w tej edycji chodzi, zmieniłem formację i skończyłem ten sezon w 2 lidze. Mam ostatnio sporo wolnego czasu to też gram dość często.