La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

1

Myślicie, że Xavi Simons dałby radę i wniósł by coś do Barcy? Czy jednak to słaby pomysł?

0

@Kamiloza91 Żeby odnaleźć się w Barcy musisz być naprawdę wybitnym graczem. Simons jeszcze za mało pokazał by tak o nim mówić .

1

@Kamiloza91 Zaryzykuje stwierdzenie, ze temu zespolowi malo ktory pilkarz bylby w stanie cos dac bez gruntownej zmiany stylu gry.

0

@Kamiloza91 Gość przypomina mi Thiago

0

@Kamiloza91
Nie, Barca to klub w którym musisz pokazywać maksymalnie wysoki poziom. Xavi Simons idealnie pasuje do tego PSV :) od PSG też się odbił

konto usunięte

2

@19Riki20 17 latek odbił się od PSG? A to ciekawe.

0

@JimMorrisonFCB Coś w tym jest. Ale moim zdaniem sami piłkarze po prostu nie dają lub zbyt rzadko nie dają długich czy prostopadłych podań, a Xavi na pewno tego by chciał. Takich piłek jak np. de Jonga do Raphinhi jest zbyt mało, a trzeba tylko próbować. A wielu doświadczonych i nie tylko piłkarzy robiłoby to bez problemu. Nie orientuję się czy on jest w tym dobry, tak pytam z ciekawości. Nie powiedziałbym, że wina jest stylu, często brakuję myślenia czy pokazania swych umiejętności. Często ciekawie wychodzimy z akcją i dobrze się ustawiamy, a kończy się na braku myślenia czy zagrania piłki na topowyn poziomie. Ale mogę się głęboko mylić i pisać głupoty.

0

@Kamiloza91 Moim zdaniem za malo jest tego wychodzenia na pozycje przez to tez trudniej zagrac prostopadla pilke. Poza tym wiekszosc akcji dazy do skrzydel i tez przez to okazji do zagrywania prostopadle jest mniej, a szkoda.

0

@Khajio No nie tyle co odbił. Ale nie wiedzieli w nim potencjału aby mógł grać w pierwszym zespole. I puścili to bez żalu. A w jego miejsce nadciągali 4 Czy 5 pomocników....

Jednak liga holenderska to jest jaka jest. I tyle gwiazd z stamtąd poodchodzilo do lepszych klubów. I sobie nie poradzilo....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?