La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1412 Culés

11

Tomek właśnie stwierdził że nie oglądamy dziś porywającej wersji Madrytu, ale kompleksiarze i tak będą słyszeć że krytykuje tylko Barcę i chwali białych xD

5

@Mario96w Dopóki nie wspomni o ręce Marcelo w LM sprzed 4 lat, uznam, że są stronniczy

1

@Mario96w Chorągiewka, żałosny człowiek.

0

@Mario96w I że trochę brakuje Benzemy żeby grę upłynnić....

0

@Mario96w
Brawo! Obudził się dopiero w 70 minucie.
Powiedział, że "nie oglądamy dziś porywającej wersji Madrytu"?
W tej samej sytuacji, powiedziałby, że "Barca gra słabo".
Niby nic, ale wydźwięk inny, co?

2

@norbi77 Myślę że na siłę próbujesz zrobić z niego madryciaka i czepiasz się wymyślnych szczegółów, wielokrotnie słyszałem jak chwalił Barcę czy ją krytykował i to samo z Madrytem, nie róbta z igieł wideł

1

@Mario96w Całkowicie się zgadzam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?