- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1449 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
1
Czy ja dobrze widzę, że deportowali Ukraińca za to, że złowił suma? Ja pierdziele co za chory... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
MirusAmisz
16
@Kgorecki2500 No ładnie ładnie kolego, to sobie nagrabiłeś. https://x.com/krulbijedame/status/20... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Piotrek1993
0
Nie wiem czy dzisiaj wygra, ale za kilka lat będziemy jako Polacy ją nienawidzić
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1449 Culés
5
We wczorajszym meczu i paru wcześniej wyszły braki techniczne Lewego , i stąd się bierze ta frustracja . Hiszpańska liga to nie Bundesliga , gdzie może strzelać leszczą po pare bramek , tutaj obrońcy zaczną cię popychać , przeszkadzać , podwajać krycie i w inny sposób ci dokuczać na murawie , piłkarz nie ma tyle przestrzeni, dlatego zLewy musi się po nią wracać , i próbować okiwać piłkarza , ale mu to nie wychodzi ( sytuacja z Dembele kiedy mógł mu odegrać w polu karnym z klepki )a Barca zawsze grała piłką po ziemi ,nigdy tyle nie dośrodkowywali co teraz , a zLewy jest lisem pola karnego , i czeka na dośrodkowania , lub jakieś płaskie zagranie , zLewy potrzebuje dużo przestrzeni , bo kiedy jest ścisk to nie daje rady , a jak wiemy Barca lubi z piłką wejść do Bramki.
0
@ToJa79 i tyle w temacie. Wszystko wypunktowane od A do Z.
0
@ToJa79 zaczyna się, jeden głupi wybryk i juz drewno , budesliga to dno, tylko na pustaka.
2
@ToJa79 Te gole Lewego - przy średniej 2 strzały = 1 gol - to wynik braków technicznych ?
2
@ToJa79 w szczególności leszczą....
1
@ToJa79 "leszczą" :) :) :) U Lewego może i techniczne, za to u Ciebie wyszły braki ortograficzne :).
0
@fotohobby aco ma strzelanie goli do techniki ?
0
@ToJa79
"We wczorajszym meczu i paru wcześniej wyszły braki techniczne Lewego , i stąd się bierze ta frustracja . Hiszpańska liga to nie Bundesliga , gdzie może strzelać leszczą po pare bramek , tutaj obrońcy zaczną cię popychać , przeszkadzać , podwajać krycie i w inny sposób ci dokuczać na murawie , piłkarz nie ma tyle przestrzeni"
No jakoś mu to nie przeszkadza