La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1195 Culés

3

A może by tak wprowadzić kartki dla sędziów xdxd i za takie akcje jak wczoraj jeb czerwo dla Gilla i do szatni.... za brak weryfikacji gola dla pampeluniarzy i zawieszenie 5 meczów i kara pienieżna xdxd może by sie nauczyli wtedy lepi gwizdać i sprawiedliwie

4

@Romario87 ciekawe kto po paru kolejkach miałby mecze sędziować jak wszyscy byliby na zawieszeniu...

0

@Bobo25
Ahahahaha xdxd a to juz nie nasz problem ale moze wtedy by sie nauczyli sprawiedliwie sedziować

0

@Romario87 Nie nasz problem??? Odwołane spotkania to nie nasz problem???

2

@Romario87 Z jednej strony masz rację, z drugiej to tak jakby karać lekarzy za każdy błąd. Aczkolwiek sędziowie powinni być weryfikowani i po kilku kardynalnych pomyłkach powinni być karani chociażby odsunięciem od sędziowania na określony czas

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?