La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

28

PSG ośmieszyło się zdobywając 14 punktów na 18 możliwych,my za to odnieśliśmy tryumf w postaci 7 punktów i nie wyjścia z grupy drugi rok z rzędu.
Nie ma jak szukanie pocieszenia na siłę.

4

@Przemek2323 Dlaczego na sile. Nie lubimy patusow to cieszy ich spadek na 2-gie miejsce

0

@Przemek2323 spokojnie, ośmieszy się, jak trafi na lepszego rywala. Poza tym mają bajeczny skład.

2

@KlonaZepan Ośmieszą się jak wysoko przegrają dwumecz. Jeśli odpadną np różnicą jednej/dwóch bramek z topowom drużynom, to nie będzie można tego nazwać ośmieszeniem.

2

@Przemek2323 a potem zdziwienie, że cały internet jest przeciw Barcelonie :D Jak nas tacy ludzie reprezentują w internecie

2

@Przemek2323 no tu tak zawsze jest najpierw "a co mamy płakać? Hy hy" a potem po jakimś eurowpierdolu Barcy chlip chlip i chowanie się na korytarzu, żeby koledzy się nie śmiali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?