- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 961 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Ilka
6
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 961 Culés
45
Real oburzony o sędziowanie przypomina mi aktywistów LGBTQWERTY+ żądających tolerancji wyzywając przy tym ludzi xDD
1
@jacobFCB Real oburzony o sędziowanie przypomina mi ludzi próbujących być branymi na poważnie piszących LGBTQWERTY XD
5
@Compadre przepraszam. :(
O której literce zapomniałem?
5
@jacobFCB Zapomniałeś o "+", który oznacza inne baśniowe stwory. xD
2
@AlexDark00 poprawione. Jak mogłem.
0
@jacobFCB Ziomek, ale nie okazując im tolerancji, no to stawiasz się na równi z krzykaczami z przeciwnej strony barykady. Oboje siebie warci jesteście - no i tego oburzenia Realu jeszcze ;)) Peace
1
@Compadre nie będę miał nigdy szacunku dla osób, które mi tego szacunku nie okazują. Jedyne co robią to plują jadem robiąc z siebie ofiary losu xD
Bynajmniej - nie jesteśmy siebie warci. Za taki wyskok powinieneś dostać perma...
Peace
Komentarz usunięty
0
@AlexDark00 Ale kto jest tym świrem z psychiatryka? Ty nie znasz żadnego geja, lub osoby bi? Wychodzisz z domu czasem? Myślę, że taki Iwaszkiewicz, Gombrowicz, czy Białoszewski to cię intelektem delikatnie przewyższają ;)))
0
@jacobFCB Ale to ty dzwonisz - zaczynasz dyskusję. Nikt cię nie obraził chyba wcześniej? A z tym permem, to rozumiem, że żart :D Spokojnej nocy
4
@Compadre Znam, są to normalne osoby, które nie chodzą na parady, nie paradują nago po ulicy, nie niszczą okolicy podczas tych parad i nie każą mi tolerować ich, bo inaczej będę faszystą, nazistą i czymś innym. Są spoko, szanuje ich i normalnie się z nimi koleguję. To o czym pisze kolega wyżej jest chorą lewicową ideologią, której nigdy nie będę tolerować ani szanować.
0
@AlexDark00 No pewnie, bo każdy aktywista LGBT, to paraduje nago po ulicy i niszczy okolice XD Tak samo jak każdy patriota pali mieszkania i wyrywa kostkę podczas Marszu Niepodległości. A każdy Polak to złodziej! Mi samochód raz ukradł Polak, to teraz będę pisał polska z małej litery, BO PRZECIEŻ TO ZŁODZIEJE! Propagandę siejesz jak TVP XD
1
@Compadre Nie każdy, ale wszyscy idą w myśl tej ideologii, która od kości jest zgniła. Tak jak napisał kolega wyżej - każe sie tolerować, a sama nie toleruje niczego poza swoim zdaniem. Jak masz inne to jesteś faszystą, nazistą, homofob i transfob. Nawet stworzyliście pojęcia jak "homofob" właśnie xd
2
@Compadre obrażają mnie ich wypowiedzi. Wyzywaja mnie i inne osoby które nie wyobrażają sobie, że koń może być królikiem, jeżeli najdzie go na to ochota, od faszystow, zasciankowcow, transbigenderofobów etc.
Skoro w ich rozumieniu nieistotne jest to, co jest w dowodzie, tylko to co się czuje - to ja pójdę jutro do ZUSu i poproszę o Górniczą emeryturkę, bo utożsamiam się jako 70 latek, który 50 lat ciężko pracował ryzykując życiem.
Rozumiem, że jeżeli jej nie dostanę to powinienem obrazić się na cały świat, zwolac konferencje i ruszyć ze strajkami. Nie zapominając o obrzucaniu wyzwiskami wszystkich którzy się ze mną nie zgadzają xD
A i tak. Odnośnie perma to oczywiście był żart. Mam bardzo duży dystans do samego siebie;)
I żeby nie było! Każdy ma prawo żyć tak jak sobie życzy. Nie byłoby tej gadki, gdyby zachowywali się jak przystoi normalnym ludziom. Bez wyzwisk, porównań, gróźb i narzucania swojej ideologii.
Ci co gadają o faszyzmie sami go egzekwują. Spójrz na wschód.