- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1377 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
32 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1377 Culés
0
"Wiemy, że Harry Kane będzie nosił na turnieju tęczową opaskę "One Love". Football Association upiera się, że będą ją wykorzystywać nawet w przypadku, gdyby FIFA chciała ich ukarać finansowo"
Ciekawe, czy dla LGBT to ważne, że ktoś tak słynny jak Kane ich wspiera. Pewnie tak i miło im będzie go zobaczyć z taką opaską. No i policzek dla Kataru! ;)
0
@MESSIah16 dla mnie to jest śmieszne. W sensie nie, żebym nie akceptował takiej opaski, ale trzeba być konsekwentnym - jeżeli ktoś się nie zgadza ze sposobem wytypowania Kataru jako organizatora, okolicznościami towarzyszącymi przygotowaniom (praca niewolnicza, śmierć tysięcy pracowników z Azji - gdzieś czytałem o 6tys) i wreszcie - nie akceptuje dyskryminacji mniejszości na poziomie państwa to takie mistrzostwa powinien po prostu zbojkotować.
1
@Aragorn33 Zbojkotują i FIFA ich zawiesi na kolejną imprezę.
1
@MESSIah16 A tu myk, Harry Kane aresztowany przez katarską policję.
0
@mkord no to albo wyznaje się pewne wartości albo nie + takie podejście, że nie będę się sprzeciwiał korupcji, pracy niewolniczej i nietolerancji bo mnie zawieszą, ale założę kolorową opaskę to to jest cyrk a nie protest ;)
0
@MESSIah16 moim zdaniem te tęczowe opaski to wstyd i obojętne czy są tęczowe czy np ze swastykami lub wszelakimi hasłami politycznymi które nie są związane z klubem reprezentacja itd... Futbol to gra nie polityka i opaska kapitana powinna być neutralna w takich kwestiach...