La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 987 Culés

0

Hazard: W Katarze chcę grać jeszcze lepiej niż w Rosji.

To jest raczej niemożliwe. Ja to się dziwię, że on znalazł się w tej szerokiej kadrze na mundial w Katarze z taką ''formą''

0

@AmigoBlancos wygra kiedys real z barca według ciebie . 4:0 lub 5;0 lub coś w tym stylu Barca w jakiej by nie była formie to 4:0 5:0 6:2 a real nigdy max 3:1 ?

1

@gumaz
Real wygrał nawet 5-0. To było dobrych 28 lat temu chyba. Taka solidna wygrana 4-1, gdzie Barca przypudrowała wynik w 90 minucie na 4-1 była w sezonie 2007/08, kiedy Barca ustawiła szpaler Realowi za mistrzostwo, ale rozumiem, że pamięć kibica bywa wybiórcza i masz prawo tego nie pamiętać.

0

@AmigoBlancos panie, wtedy to jeszce Baptista bramki strzelał :D

1

@Katalończyk 99
Baptista akurat w tym meczu gola nie strzelił, ale Real w sezonie 2007-08 wygrał dwa klasyki i masz chyba na myśli tego gola na 0-1 z Camp Nou w pierwszym meczu po którym Real wygrał ;)

1

@AmigoBlancos fakt on w tym wcześniejszym strzelił

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?