La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 824 Culés

konto usunięte

6

Dzisiaj rano wyświetlił mi się na Facebooku Andrzej Magowski. Kolega który gdy ja grałem w Warcie Poznań on grał w Olimpii. Potem przez miesiąc trenował z nami w Warcie bo miało dojść do fuzji. Kilka lat później spotkaliśmy się w Niemczech. Ja grałem w VFB Oldenburg a Magi razem z asystentem Brzęczka Tomkiem Mazurkiewiczem w Herzlake. Pamietam że w sezonie w którym robiliśmy awans do 2 Bundesligi przegraliśmy z nimi 0 1 a Magowski zagrał super mecz i strzelił bramkę. Przed chwilą doszła informacja że Andrzej Magowski Wicepezes Kujawskiego PZPN nie żyje. Jestem w szoku

2

@Janiama My już jesteśmy w takim wieku, że niestety takich informacji będziemy otrzymywać więcej niż mniej. Sam wiesz po sobie jak cienka jest tak granica. Szczęśliwie jesteś po jej właściwej stronie

2

@Janiama Trenował mnie za dzieciaka. To nie było rano Maciek. O 16 rozmawiał jeszcze z córką, mówił że niedługo wróci, czuł się dobrze, a po 17 już go z nami nie było. Ciężko uwierzyć w to co się stało. Wspaniały człowiek i wspaniały trener. Cześć jego pamięci.
Edit. A dobra nie doczytałem dokładnie pierwszego zdania.

konto usunięte

2

@kamiVeB ale mnie się rano wyświetlił na Facebooku. Przejrzałem sobie jego profil wszedłem na 90 minut. A popołudnie nie żyje. Dla mnie to jest niesamowita historia. Szok

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?