La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1638 Culés

1

Uszkodziłem wczoraj felgę o krawężnik :( Straszny ból.

9

@matirix20 Po krawężnikach się nie jeździ :D

2

@MesQueUnClub_87 Racja. Omijam zawsze jak najdalej. Zaparkowałem blisko krawężnika i skręciłem koła za bardzo.

1

@matirix20 Przechodzilem kiedys przez ta jak mialem auto z wystajacymi rantami... Daj moze do regeneracji.

1

@JimMorrisonFCB Tak zrobię. Tak ciężka sprawa z tymi wystającymi rantami.

1

@matirix20
ciekaw jestem jaki koszt renowacji jest?
ja na szczęcie felgi mam bez uszczerbków
ale mam jedną delikatną ryskę od obrączki na aucie i wiem jakie to bóle, ale na wiosnę nakładam ceramikę:)
felgi niestety oprócz ostrożności i przezorności nie da się ochronić

0

@lucca87 Nie mam pojęcia jaki koszt ale pewnie skorzystam.

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@matirix20 Uuu współczuję. Jak ja kiedyś uszkodziłem sobie felgę to 2 miesiące się goiła. A ból faktycznie niesamowity.

0

@maroon Kiedyś się miało tanie stare auto i człowiek się nie przejmował. Jak się kupi lepsze to znowu ból jak coś się uszkodzi. Tak źle i tak nie dobrze :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?