La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1423 Culés

0

Wiecie co mnie wkurza? Nawet nie to, że kolejny sędzia to debil, który nie chce "psuć widowiska" żółtymi kartkami (nie trawię tego podejścia). Wkurza mnie to, że jeśli widzimy, że taki kretyn prowadzi mecz, to sami nie podostrzamy. Powinniśmy wjeżdżać korkami w piszczele, ścinać ich mądrze, wchodzić tak, że boli, faulować, wsadzić łokieć - to też nam nie pomaga, że jesteśmy jałowi i miękcy w takich meczach, a rywale się z nami nie cackają. Gavi byłby idealny do tego, ale go nie ma, więc Kessie by mógł, Kounde też spokojnie. To jest strasznie irytujące i to jest kolejna rzecz, którą Xavi musi poprawić, bo to już nie jest 2008 rok i zmiażdżą nas taką agresją w Europie.

0

@PJ777 to samo pomyślałem. Czemu nikt nie wjedzie w nogi Kimmicha który jest strasznie irytujący? Czemu my nie możemy grać ostrzej wtedy przeciwnik by nogi odstawiał..

0

@PJ777 zostaw sędziego. Jeśli nasz wirtuoz FdJ nie potrafi piłki przyjąć, jeśli obrona jest tak jakby jej nie było, jeśli brakuje nawet przedostatniego podania dokładnego i wreszcie strzałów, to daj spokój. Po.prostu zasługujemy na porażkę z taką grą. Mało tego, w tym sezonie nie wygramy nic. Każde trofeum będzie niespodzianką po tym co widzę od kilku meczów na boisku i przy bocznej linii...

0

@paquito88 Spokojnie, nie mówię, że przez sędziego przegrywamy. Chodziło mi tylko i wyłącznie o aspekt ostrego grania - też powinniśmy to robić. A mi się w ogóle nie podoba podejście "nie chcemy psuć widowiska, więc nie dajemy żółtych kartek". Debilne i nie chroni najlepszych, a daje więcej amunicji słabym drużynom. Nie powinno tak być moim zdaniem.

0

@PJ777 no tak, to prawda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?