La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 702 Culés

0

laporta, 2 rok i 2 raz nie wychodzimy z grupy to są fakty :D
O ile 1 można wytłumaczyć to teraz w pełni przepracowany okres wypieprzone ponad 200 milionów.. Ale szef laporta zaraz obieca transfery w zimie Xavi będzie wierzył a Busquets po meczu powie że mamy wiele finałów przed sobą tfuuu XD

0

@jedrek7000 teraz można tłumaczyć kontuzjami Kounde, Araujo, Christiensena czy Bellerina, które przytrafiły się nam w kluczowym momencie, czyli dwumeczu z Interem. Czy jest to dobre wytłumaczenie? Nie.

1

@jedrek7000 Ale co więcej Laporta mógł zrobić?
Transfery były? No kurde, i to zajebiste jak na naszą sytuacje finansową.
Kibice dostali trenera którego chcieli? Oczywiście, że tak xD

0

@Zoker Taa a na co zwalisz za rok? :D Dno i muł!

0

@jedrek7000 bo mamy a czy z Xavim to się dowiemy po sezonie... Mamy młody uzdolniony zespół jeszcze wiele przed nimi...

1

@jedrek7000 na Ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?