La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1643 Culés

konto usunięte

1

Było sporo drużyn, które miały 9 zwycięstw po 10 kolejkach. Arsenal to chyba najsłabszy taki zespół w historii. Mają często gorszy xG niż przeciwnik, dostają mnóstwo prezentów od sędziów i strzelają bardzo fartowne bramki. Jeżeli to będzie mistrz Anglii to będzie to tragedia dla całego świata piłki.

0

@FabianMrozek Nie będą mistrzami, sfrajerzą się w końcówce jak zawsze :D

konto usunięte

3

@hayek Oby, City jest 10 razy lepsze na boisku

2

@FabianMrozek Tragedią to są takie durne komentarze. Arsenal wygrywa i jeśli tak dalej będzie to tylko obnaży tych wszystkich którzy im wciąż umniejszają. Bo przecież ten cały współczynnik to teraz najważniejsza statystyka. Dodatkowo tytuł dla Arsenalu pokaże wielu że zaufanie trenerowi mimo przeciętnych wyników może dać coś wspaniałego w przyszłości.

2

@FabianMrozek Jeśli to będzie mistrz Anglii to będzie to zajebiste dla całego świata piłki. Wreszcie ktoś przełamie monopol City w Premier League.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?