La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1131 Culés

15

Sasin na Twitterze xD upomina prezesa Tauronu ws. wypowiadania przez tę spółkę skarbu państwa umów na gaz. Tragifarsa i wdrażanie metod wschodnich w polskiej polityce. To na Białorusi, w Rosji i innych Tadżykistanach rządzący uwielbiają atakować pod publiczkę zarządców państwowych spółek w myśl zasadzie "dobry car, źli bojarzy".


1

@urbipl Od tego rozumiem ma być Twitter a nie zacisze gabinetów?

0

@barcelonaLM Nie wiem jak jest w Tadżykistanie .Jak masz jakiegoś linka to z ciekawości poczytam.Bo u ruskich i na Białorusi to nie ma potrzeby bawić się w twittera wiadomo dlaczego.

0

@urbipl w Rosji cxy Białorusi nie ma też problemów z gazem wiec taki problem nie istnieje

1

@ObiwanKenobi Chodziło mi o to że w tych krajach nie prowadzi się dyskusji z rządem,na jakiekolwiek tematy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?