La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 837 Culés

0

Jak wasze miasta radzą sobie z gastronomia nad ranem? U mnie o tej porze pustki - może u was bardziej bogato? ,,,,

0

@Blantozaur u mnie to po północy wszystko zamknięte, dlatego sobie zrobiłem krokiety z pieczarkami i kapustą

2

@Blantozaur u mnie do niedawna żaden pub nie był czynny po 23 w weekend xDD
Ogólnie po 22 ciężko było cokolwiek zamówić. Teraz powoli się to zmienia. Uważam jednak, że gastronomia pt-nd powinna być czynna przynajmniej do północy, ale rynek to weryfikuje, więc jest jak jest.

0

@Blantozaur Byłem w klubie na imprezie i zgłodniałem, więc pojechałem na kebsa. Powiem tak, jest 4:50 i kolejka na kilkanaście osób

0

@Blantozaur U mnie jest całodobowy kebab. I jest też pizzeria która otwarta jest tyko od wieczora do rana.

0

@michal26 @LionelM95 Łączymy się w bólu :D chyba trzeba po prostu z tyłu lodówki albo zamrażarki trzymać coś paskudnego na czarną godzinę :p

0

@PatrykBarca @mr Barca A jak z jakością tych lokali? Bo nawet chcąc zjeść cokolwiek parszywego ma się pewien "standard" xD

0

@Blantozaur Kebab ucieka sam z talerza:) A pizza znośna...

0

@Blantozaur Akurat ten lokal naprawdę bardzo dobry i otwarty 24h przez cały rok, chyba tylko jeden dzień w roku nieczynny haha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?