- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 980 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
13
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
52 odpowiedzi
norbi77
8
Jaki to jest cep :DBorek: "Nie mogę słuchać tego narzekania. Czekamy 4 lata na mundial, a potem... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 980 Culés
3
Nie śmiejecie się z Liverpoolu bo was też Arsenal w Lidze Europy dojedzie z taką grą xD
29
@Rust_Cohle Ale cię boli xD Liverpool poza pucharami będzie
35
@Rust_Cohle a to ty już nie jesteś za Barceloną Robercika?
1
@Janas11224 to wszystko zależy od tego czy wyjdą z grupy LM. Wiesz jak jest xD
0
@MesQueUnClub96 to wy się spinacie aż za bardzo, a ja to już pół żartem pół serio biorę z tą formą The Reds xD
8
@Janas11224 Chyba jak zobaczył jak Robercik znika w ważnych meczach to sobie odpuścił ;D
5
@Rust_Cohle Liverpool jak wszedł na chwile na szczyt tak szybko spada
1
@Rust_Cohle Kohel poddymił
0
@DaPidejpi szybko na szczyt wszedł?
Nie powiedziałbym
1
@P33ck lekkie poddymianie xD
12
@Pawel13sz Szkoda że Suarez nie znikał w rewanżu z Atletico, Juventusem, Romą i Liverpoolem.
1
@MesQueUnClub96 Dodi widzę w formie
0
@Rust_Cohle ,,Was"?! To ty nie kibic Blaugrany?
1
@P33ck forma jest dobra
1
@MesQueUnClub96 No to chyba po to przyszedł Lewy, żeby zrobił coś z niczego, nie ? xD
3
@Pawel13sz No i strzela połowę goli drużyny, może czas by ktoś inny coś zrobił? Ciekawe czy Suarez też by tak łatwo sobie poczynał gdyby miał Raphinhę i Dembele zamiast Leo i Neymara.
2
@MesQueUnClub96 No to Messi za rok przyjdzie, na Dembele i jego straty nie mogę już patrzeć, pozbyliśmy się najpierw Neymara, potem Messiego, zamiast nich grają Raphinha i Dembele, a ludzie moim zdaniem za dużo oczekują od tych piłkarzy.
P.S Tak, zgodzę się, Suarez miał się lepiej z Leo i Neymarem.
1
@Pawel13sz Nie można mówić że Robert nic nie robi, bo fakty są takie że nas ciągnie. A jak nie idzie mu, to Barcelona przegrywa.
1
@MesQueUnClub96 I brama z Freiburgiem
1
@P33ck łatwa robota. Czekam na Bayern.
1
@Rust_Cohle Przynajmniej na razie walczymy skutecznie o ligę. Widzisz @Comentateiro to kolejny powód dlaczego Liverpool jest nie lubiany.