La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 980 Culés

konto usunięte

3

Nie śmiejecie się z Liverpoolu bo was też Arsenal w Lidze Europy dojedzie z taką grą xD

konto usunięte

29

@Rust_Cohle Ale cię boli xD Liverpool poza pucharami będzie

35

@Rust_Cohle a to ty już nie jesteś za Barceloną Robercika?

konto usunięte

1

@Janas11224 to wszystko zależy od tego czy wyjdą z grupy LM. Wiesz jak jest xD

konto usunięte

0

@MesQueUnClub96 to wy się spinacie aż za bardzo, a ja to już pół żartem pół serio biorę z tą formą The Reds xD

8

@Janas11224 Chyba jak zobaczył jak Robercik znika w ważnych meczach to sobie odpuścił ;D

konto usunięte

5

@Rust_Cohle Liverpool jak wszedł na chwile na szczyt tak szybko spada

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Kohel poddymił

konto usunięte

0

@DaPidejpi szybko na szczyt wszedł?
Nie powiedziałbym

konto usunięte

1

@P33ck lekkie poddymianie xD

konto usunięte

12

@Pawel13sz Szkoda że Suarez nie znikał w rewanżu z Atletico, Juventusem, Romą i Liverpoolem.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 Dodi widzę w formie

0

@Rust_Cohle ,,Was"?! To ty nie kibic Blaugrany?

konto usunięte

1

@P33ck forma jest dobra

1

@MesQueUnClub96 No to chyba po to przyszedł Lewy, żeby zrobił coś z niczego, nie ? xD

konto usunięte

3

@Pawel13sz No i strzela połowę goli drużyny, może czas by ktoś inny coś zrobił? Ciekawe czy Suarez też by tak łatwo sobie poczynał gdyby miał Raphinhę i Dembele zamiast Leo i Neymara.

2

@MesQueUnClub96 No to Messi za rok przyjdzie, na Dembele i jego straty nie mogę już patrzeć, pozbyliśmy się najpierw Neymara, potem Messiego, zamiast nich grają Raphinha i Dembele, a ludzie moim zdaniem za dużo oczekują od tych piłkarzy.
P.S Tak, zgodzę się, Suarez miał się lepiej z Leo i Neymarem.

konto usunięte

1

@Pawel13sz Nie można mówić że Robert nic nie robi, bo fakty są takie że nas ciągnie. A jak nie idzie mu, to Barcelona przegrywa.

konto usunięte

1

@MesQueUnClub96 I brama z Freiburgiem

konto usunięte

1

@P33ck łatwa robota. Czekam na Bayern.

1

@Rust_Cohle Przynajmniej na razie walczymy skutecznie o ligę. Widzisz @Comentateiro to kolejny powód dlaczego Liverpool jest nie lubiany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?