La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1259 Culés

konto usunięte

1

Burmistrz Nowego Jorku ogłasza stan wyjątkowy w związku z napływem migrantów.

Republikański Teksas pozwolił demokratycznym stanom zakosztować ich "polityke otwartych drzwi". Skończyło się na stanie wyjątkowym.

W sumie nie chodzi o jakieś olbrzymie liczby ludzi, w porównaniu do tego, co mamy w Polsce. Tylko, że u nas żadna siła polityczna nie wezwała do ogłoszenia stanu wyjątkowego.

0

@Awtameok_Klana A co ma do tego Teksas?

3

@Barcanajlepszyteam Przez Teksas, który chciał zamkniętej granicy przechodzi większość migrantów z południa. Widocznie już dotarli do NY.

konto usunięte

5

@Barcanajlepszyteam
Gubernator Teksasu wynajętymi autobusami rozwozi migrantów po demokratycznych stanach.

0

@Awtameok_Klana To w takim razie bardzo dobrze robi bo zakładam, że Teksas jako stan republikański nie chciał tych migrantów. Natomiast demokratyczny Nowy Jork pewnie był za ich przyjęciem, to niech sobie ich wezmą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?