La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 311 Culés

2

Kto wie,gdyby nie idiotyczne sprawy szczepienne,to Novak wygrałby w Australii po raz 10,i może przyłączyłby Us Open do kolekcji.Oby w 2023 dali mu pograć normalnie.

0

@FcPortoFan1999 W Australii powinien na spokojnie zagrać. Obstawiam 24 GS Novaka gdy będzie 07.10.2023

0

@MesQueUnClub96 A RG kto zgarnie wg ciebie? Znów Rafa?

0

@FcPortoFan1999 gdyby gdyby gdyby. Mógł się zaszczepić i nie byłoby problemu

0

@msmsms Alcaraz/Ruud/Djoković. Poza Nadalem ofc.

4

@KacperVEB Ale nie chciał i bardzo dobrze, że trzyma się swojego zdania, a nie tak jak niektórzy zaszczepili się tylko po to, żeby ich na turnieje wpuścili.

1

@KacperVEB Nie chciał i miał prawo i okazuje się ,że mial racje. Jesteś z tego typu ludzi co by się zaszczepili nie dla zdrowia , a np by pojechać na wycieczkę? XD

0

@Benz W czym miał rację niby :D I co jest złego w z zaszczepieniu się specjalnie na wycieczkę.. To jest właśnie luźne podejście do szczepionek. Nie jest Ci to niezbędne do życia, ale może się okazać przydatne i przy okazji lecisz na wycieczkę, masa ludzi ma takie podejście i moim zdaniem nie ma w tym nic głupiego, mimo że sam się nie szczepiłem.

1

@KacperVEB Kto wie,czy gdyby się zaszczepił,to czy by nie utracił swojej dyspozycji i wytrzymałości.Po szczepionce co niektórzy tenisiści nie wrócili do dawnej dyspozycji,albo nawet i pokończyli kariery.

0

@KacperVEB A jakby mu kazali gówno zjeść na granicy to też byś gadał, że przecież mógł zjeść by wjechać?

0

@FcPortoFan1999 mógł się zaszczepić nikt mu nie bronił.

0

@maroon dawno takiego kretyńskiego komentarza tutaj nie przeczytałem, a konkurencja spora...

« Powrót do wszystkich komentarzy