La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1070 Culés

0

Myślicie ze wprowadzą znowu kursy redukujące punkty karne? Czytałem ze jest projekt zeby zrobić kurs redukujący wszystkie punkty karne, trwałby on 28h a nie 6 jak poprzednio i kosztowałby więcej. Czytał ktoś coś na ten temat?

3

@Janas11224 Zrobią, zrobią. Nie po to podwyższali punkty karne i mandaty, żeby było bezpieczniej. Zarobią więcej na mandatach, by potem zarobić więcej na kursach.

0

@Janas11224 To trzeba poddać analizie. Znajdziesz tutaj takich.

0

@Janas11224 "Pojawiły się jednak nowe informacje w temacie możliwości likwidujących punkty karne. Nowy kurs, który jest planowany od 2023 roku, potrwa nawet cztery dni i kosztować będzie do 2000 złotych, a do tego odbywać go można będzie dopiero po zebraniu kompletu 24 punktów karnych.
Jak informuje portal Auto-motor-i-sport.pl, zamiast utraty prawa jazdy, kierowca ma mieć zatem możliwość opłacenia kursu, by wyzerować swoje konto. W ramach tego świadczenia, kierowca zyska szansę jednorazowego uniknięcia zatrzymania prawa jazdy. Kolejne przekroczenie limitu 24 punktów w ciągu 5 lat ma skutkować trwałym odebraniem uprawnień."
https://auto.wprost.pl/amp/10870690/jeden-nowy-kurs-skasuje-wszystkie-punkty-karne-ma-kosztowac-2000-zl.html

0

@tomek8756 wlasnie czytam informacje różne i jedni piszą ze dla każdego inni ze od 24 punktów. Jedni ze za 500-900 zł a teraz widzę u ciebie ze 2000. Posralo ich z tymi przepisami

0

@Gall no, zgadza się z tym co napisałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy