La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1522 Culés

7


Jpr... Łoją nas gdy tylko mogą za Superligę...

3

@FC1899Barca z początku myślałem że to żart, ale teraz to już podchodzi pod jakiś spisek faktycznie. Jeszcze jak sobie pomyślę zachowanie sędziego głównego. Jak była opcja naszej ręki w 1 połowie to zaraz biegł do monitorka żeby tylko sprawdzić czy czasem nie dać karnego Interowi, ale jak Dumfries zagral ręka to wystarczyło mu na słuchawce posłuchać już w dupie miał do monitorka podejść. :)

2

@FC1899Barca Mówcie co chcecie ale to nie jest przypadek.

0

@BARCA1899Messi no oczywiście że nie. Oni pokazują nam gdy tylko mogą, że to kara za nie anulowanie Superligi.

0

@FC1899Barca Jeżeli to kara za Superligę, to w takim razie Real będzie jeszcze bardziej r*chany w LM? Po przecież to Perez jest inicjatorem tego projektu.

0

@Barcanajlepszyteam Ale Real na razie po prostu wygrywa. Zobaczymy co będzie na stylu kontrowersyjnych sytuacji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?