La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1127 Culés

1

Ciekawe czy Alba nie miałby już jakieś asysty na razie Alonso z przodu plackowato

1

@karci0 co? xD ty tak serio?

konto usunięte

1

@karci0 Alba w ostatnich tygodniach z lewych obrońców wyglądał najgorzej. Nie sadze że wyrobiłby w tym meczu skoro nawet Mallorca jest dla niego za ciężka. Tylko jakieś Honziki z Pilzna póki co nie sprawiły że wyglądał fatalnie.

0

@karci0 Stroną Alby to już by kilka ataków szło bo by się wystraszył włoskich kibiców

0

@LloretDeMar ale ja mówię o konkretnych sytuacjach jakie miał Alonso a nie obronie, myślę że Alba jednak ma lepsze ostatnie podanie, natomiast Marcos jakby walił na oslep

konto usunięte

0

@karci0 najpierw to niech Alba gra tak by znajdować się w odpowiednim miejscu. Obecnie bym mu dawał ogony z dołem tabeli bo po prostu nie daje argumentów do gry.

0

@LloretDeMar Alonso daje te argumenty :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?