O sobie

  • Zainteresowania Piłka kopana, książki
  • Ulubiony zawodnik Wiem ale nie powiem
  • Ulubione zespoły Te którym kibicuję
  • Barcelonie kibicuję od Zarania dziejów

Statystyki

  • Dni w serwisie 1024
  • Liczba komentarzy 1241
  • Polecenia 2405

Komentarze

1

@pacior95 kasa będzie, bo przejdą te umowy najpewniej. Co najwyżej sobie posiedzą jak Turan pół roku bez gry i sami będą prosić o odejście.

1

@doc Dzięki Bogu. Nie dość że pensja, to na ogół zawodził.

1

@PatrychoO to nie jest korzystny układ dla Barcelony. Wymiana piłkarza za 2 z rocznymi umowami, z czego jeden miał gorszy sezon. Do tego najpierw wypadałoby wysondować, czy pensja Niemca będzie w ogóle fatygowania się po tego piłkarza. Odrzucił od Bayernu ofertę 19 mln euro brutto pensji.

0

@taris przyjdzie najpewniej jakiś skrzydłowy. Co najwyżej może się pojawić opcja, która mniej się kibicom spodoba. Klub nie dopuści do sytuacji, gdzie naszymi jedynymi alternatywami z ławki będą Ez Abde i Collado.

0

@taris Xavi bardziej nacisnął by poczekał i dał jeszcze jedną szansę Barcelonie. Będzie ostatnie spotkanie i koniec sagi. Ale finisz zapowiada się pesymistyczny.

Zobacz wszystkie

62

Oglądanie Fatiego to czysta przyjemność. Cieszy mnie że łączy przyszłość z klubem a nie odszedł jak jego starsi koledzy. Trzeba dobrze oszlifować ten diament i będzie dużo pociechy z sympatycznego Gwinejczyka.

55

Zalety wyborów: PO nie będzie rządzić

Wady wyborów: PiS będzie rządzić.

51

Mało osób rozumie jak ważne jest posiadanie cracka w klubie. Barcelona obecnie ma młode wilki, które zapewnią perspektywy, a potrzebuje kogoś dla kogo będą przychodzić „Januszowi kibice”, twarzy i piłkarza z TOPu. Robert kimś takim jest i nawet na 2-3 lata spełni pewne założenia. U Pepa też zdążył się sprawdzić.

38

Dziwnie czuję się ze świadomością że nasz młody wychowanek robi na mnie większe wrażenie niż Dembele. Ale to chyba wina oczekiwań i cyferek.

35

@marcin000019 najlepiej w barwach innej drużyny w ramach transferu definitywnego