La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1405 Culés

0

Policjanci tropią złodziei, którzy w weekend okradli kantor wymiany walut w centrum Rzeszowa, przy ulicy Kościuszki.



O tym, że złodzieje okradli kantor jako pierwsze poinformowało radio RMF FM. Jak podała rozgłośnia, sprawcy, po wybiciu ściany weszli do budynku kantoru przez dziurę, otworzyli sejf, z którego ukradli około 800 tys. zł. Złodziei poszukuje policja.


Niech chłopaki sie bawią no ale pewnie pare dni i do paki na 10 lat .

3

@gumaz Teraz dopiero zacznie się złodziejstwo przy tym co się dzieje w sklepach i jakie pieniądze za opłaty trzeba będzie zapłacić, chyba pora uważać na samochód bardziej

konto usunięte

4

@gumaz Nie wygląda to na robotę amatorów.

1

@gumaz Znając skuteczność naszej policji to już siedzą....

0

@gumaz a moze to sami policjanci zrobili? Z 2 lata temu byla akcja w Rzeszowie jak policjanci z bronia napadli na wlasciciela i pracownikow katoru, gdy wychodzili z niego. Obronili si przed nimi i wezwali policje. Oczywiscie winnych nie bylo a sprawe zamieciono oprocz tego, ze wlasciciel kantoru dostal zarzuty napasci na policjantow XD

0

@gumaz Takim to tylko ręce obciąć i powiesić na pierwszej gałęzi dla przykładu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?