La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 914 Culés

0

Xavi próbuje zrobić coś takiego, co jeszcze nikomu się nie udało. Czyli bardzo często rotować w obronie. Nie widać puki co braku zgrania, a zawodnicy wypoczywają i będą pod grą przez cały sezon. Każdy topowy zespół ma ustalonych podstawowych obrońców i zmienników. U nas wygląda na to, że non stop będą rotacje. Plusem jest to, że kontuzje nie będą przeszkadzały, gracze będą w rytmie meczowym cały czas. Każdy będzie walczył na treningach, aby zagrać w ważnych meczach. Zobaczymy, jak to będzie ze zgraniem.

1

@Maker0 Czy aż tak często? Mieliśmy taką podstawową 3 co praktycznie zawsze grała: Garcia, Araujo i Kounde, a teraz jak dwójka z nich jest kontuzjowana to ciężko :D

1

@Maker0 Ahh ten Xavi, szkoda, że nie wystawia Araujo po operacji i kontuzjowanego Kounde.

1

@AlexDark00 Xavi cudotwórca, nakreślający nową epokę, pionier w dziedzinach szkolenia, taktyki, strategii wystawił 2 z 3 zdrowych środkowych obrońców.

1

@Survier Szok i niedowierzanie co nie? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy