La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 466 Culés

1

Mecze towarzyskie liczą się do statystyk? XD Bo widzę ludzie tu podliczają już gole Messiego na nowo xD

13

@Medium oczywiście, że się liczą co to za głupie pytanie.

0

@AdiKingu96 Czyli może te 1200 gole są prawdziwe

7

@Medium Pele nadal strzela, bo staty Mu ciągle rosną.

1

@Medium Są oficjalne mecze towarzyskie ( w terminach FIA/UEFA ) i są mecze nieoficjalne :)

Ale nie wiem jak zaliczać specjalnie zorganizowane Copa America pomiędzy 4 letnim okresem między turniejami, tylko po to żeby Leo zdążył ten turniej wygrać :D

1

@Fabik87 Bo zalicza sobie bramki strzelone w Fifie :P

2

@talizmo Okej dzięki za wyjaśnienie :D Już wygrał, więc normalnie co 4 lata będą teraz xD

2

@Medium Mecze towarzyskie reprezentacji liczą się do statystyk. Mecze towarzyskie klubów nie liczą się do statystyk. Tak zawsze było

7

@talizmo wystarczy wejść na wiki i zobaczyć od zarania dziejów jak było rozgrywane Copa i nie pisać bzdur pod publiczkę. Ale to się musi podobać innemy ekspertowi, który nie wie jakie bramki się liczą do statystk :]

0

@talizmo Copa historycznie była rozgrywana z różnymi przerwami - np. rocznymi, dwuletnimi (dwuletnie nie tak dawno np. było w okresie (1987-2001)

0

@mekston 25 lat to nie tak dawno ? :D :D To rzeczywiście po tylu latach należało zrobić wyjątek i rozegrać w 2021 zamiast 2023 :D

5

@talizmo nie tak dawno w kontekście historii i do tego jak widać to nie był krótki okres. Były momenty, że Copa była rozgrywana w okresach rocznych.

O tyle istotne, że właśnie jak Messi zaczął grać, to Copa przeszła na okres 4 letni znowu. 2007 czyli pierwszy turniej na którym zagrał Messi i od tego czasu były 4 letnie okresy, więc dlatego wspominam, że jakość nie bulwersujesz się, że zmiana na 4 letni okres nastąpiła jak Messi zaczął grać w repce.;)

0

@mekston Copa rozgrywane w 2015 2016 2019 i 2021 xD Prawie jak Euro nie ma co

0

@Medium To jest też słabe, bo strzelcy z Europy mają łatwiej bić rekordy, eliminacje EURO mają dodatkowo. Tak więc reprezentację z reszty świata muszą nadrabiać meczami towarzyskimi, czy też Copą częstszą hah. W dodatku eliminacje do EURO głównie z ogórkami.

1

@Medium policz ile razy bylo rozgrywane Copa America w latach 1987-2001 a ile razy w latach 2007-2021. (czyli od momentu kiedy Messi zaczac grac w CA)

0

@mekston Dlaczego akurat od 1987 do 2001? Ja porównuje z Euro, które jest odnośnikiem do Copa

0

@Medium copa to przedsezonowy turniej towarzyski nie ma sensu porownywac z euro

0

@Medium dlatego ze to jest taki sam okres czasu jak 2007-2021 ale mozesz tez wziac 1990-2004 czyli dokladnie ostatnie CA zanim zaczal Messi w CA i taki sam okres.

« Powrót do wszystkich komentarzy