La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1258 Culés

1

Polityczna niewola i odwilż

Problemów nastręczała także antypolska polityka Stalina w czasie konferencji Wielkiej Trójki, jak również w przypadku powojennych rozliczeń. Przyznaną Polsce część reparacji wojennych ze strony Niemiec rozdzielała strona radziecka. W powszechnej opinii najbardziej poszkodowana w czasie wojny Polska nie otrzymała odpowiedniego zadośćuczynienia za wyrządzone jej krzywdy.

Dopiero w 1990 roku strona radziecka oficjalnie przyznała się do zamordowania polskich oficerów w Lesie Katyńskim.
https://warhist.pl/pamiec/stosunki-polsko-rosyjskie-wplyw-historii-na-wspolczesnosc/

Unia taka zła, ale jednak odchodząc od wpływów radzieckich świń mogliśmy się rozwinąć i dołączyć do NATO, chwała Bogu.

1

@NaFazieHitman Raczej chwała Jelcynowi i Gorbaczowowi.

0

@NaFazieHitman Szkoda tylko, że ty świniom oddały nas kumple - USA i UK.

0

@RosjaninBut Kiedy w końcu ludzie zrozumieją, że w polityce międzynarodowej nie ma żadnych kumpli tylko interesy?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?