- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1400 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
87
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Safrani
20
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Zoker
2
Ostatnie wezwanie do ligi typerów MŚ. Ktoś jeszcze chętny? Mamy na razie 49 uczestników.
41 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1400 Culés
5
Robert grający w opasce w barwach Ukrainy: Fuuuj, zdrajca, oszołom, sprzedawczyk
Iga grająca od lutego z wstążka w barwach Ukrainy na czapce: super gest, wspiera walczących, młoda a mądra
0
@Kidd być może dlatego że będzie biegał w ich a nie naszych barwach? Chyba że będzie miał dwie opaski
0
@Kidd Ludzie przywiązują się do symbolów, dlatego tak
8
@Malibu będzie grał w barwach Polski, z orzełkiem na piersi i pierwszy będzie do śpiewania Hymnu. Zawsze mówi z szacunkiem o kadrze i reprezentowaniu kraju. A opaska moze byc symbolem solidarności i wsparcia dla walczących Ukraińców. Ale tak, dalej rzucajmy mięsem, że Lewy to już przesadza i zaraz wlezie w dupe Ukrainie
0
@Kidd Ta gówniara z paletkom znów daje się we znaki Lewemu :D
1
@Kidd no tak, to jest ta sama sytuacja jak ma się opaske w tęcze czy uefy i fify były, ja po prostu napisałem jak inni pewnie myślą :)))) Mogłem to doprecyzować jakoś.