La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1686 Culés

3

Tak to jest jak stawia się na jakość a nie ilość. Po co im 3 zawodników na każdą pozycję jak Valverde może zagrać wszędzie. Benzema? A po co to komu. Dają radę chłopaki. Casemiro? Widzi ktoś jego brak? Tchouameni jest świetny. I jestem pewny że nie dostaną zadyszki w końcówce sezonu.

konto usunięte

0

@VamosVamos Żeby o rotacjach nie zapomnieli.

4

@VamosVamos Do Barcelony piłkarze przychodzą bo piękne miasto, do Realu żeby wygrywać :)

2

@VamosVamos może bym się zgodziła, gdyby to był normalny sezon. W tym wyjdzie ich krótka ławka, jeśli ktoś magicznie nie odpali…

0

@MesQueUnClub96 Myślę że ten Pan z gumą głupi nie jest

2

@mokrychlopiec Tam jeszcze nikt nie odpalił a wygrywają wszystko co się da. Chłopaki po prostu robią swoje i dojadą do końca

0

@VamosVamos ale co wygrali? 6 meczy ligowych z ogórkami jadąc na wakacyjnej świeżości?

0

@mokrychlopiec Liczysz już Derby Madrytu czy nie?

0

@VamosVamos po 40 minutach? To jak liczenie ryb, których się nie złowiło

0

@mokrychlopiec Ale już jest po meczu. Co tu dużo mówić?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?