La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

3

Mimo mojej fascynacji RDR2 ostatnio dość sporo oglądam materiałów na temat Wiedźmina i świata wykreowanego przez Sapkowskiego i Redów. Dzięki temu mam przeogromną ochotę wejść w ten świat ponownie i taką samą nadzieję, że Redzi kiedyś wypuszczą jakiś remake Wiedźmina 1, ponieważ historia tam opowiedziana była równie świetna co w części trzeciej. Przydałoby się to odświeżyć, bo postacie, dialogi, klimat i ofc fabuła zasługują na nowoczesną formę.

1

@macio_944 No ja jestem przekonany że kiedyś nastanie ten rimejk i cierpliwie czekam, bo chętnie poznałabym tę lukę w historii, a obecnej wersji gry przechodzić nie zamierzam, raz próbowałem i nie dałem rady

1

@Mario96w Ja również. O ile klimat daje radę, a grafika mi nie przeszkadza o tyle toporność i technologiczne zacofanie mocno odpychają. Dlatego mam nadzieje na jakiś remake na silniku trójki, lub już totalnie na Unreal Engine 5. Mogę poczekać wiele lat, ale chciałbym dostać pełnoprawny, nowoczesny remake, bo ta historia na to zasługuje :)

konto usunięte

1

@macio_944 O tak. jedynka remake? Jak najbardziej. Jaki mam sentyment do tej gierki. Do tej pory mam na cd;)

konto usunięte

0

@macio_944 Są prowadzone prace nad nextgenową wersją W3.(PS5 itp)

konto usunięte

0

@macio_944 Ja sciezkie dzwiekowa z Wieska 1 bardzo czesto slucham w aucie. Utwory ze scen batalistycznych rozpier…

Ogolnie gierka niesamowita.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?