- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1178 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1178 Culés
6
Ciekawe kiedy Barca straci bramkę w lidze. Fajnie że mogę się zastanawiać nad takimi statystykami a nie czy Barca wygra następny mecz.
0
@Emhyr A ja czekam na wyższy wynik z takim rywalem jak dzisiaj.
4
@Pawel13sz Nie ma co forsować. Fajnie oglądać wyniki typu 7:0 ale sezon będzie tak długi że warto oszczędzać siły.
0
@Emhyr No ok, ale nie wydaje Ci się, że Xavi za często trochę zmienia ten atak w Barcy, bo z tego co pamiętam to MSN za Lucho to prawie wszystko grało.
2
@Emhyr w zeszłym sezonie nie raz człowiek się modlił po tych wylewach w obronie aby udało się strzelić bramkę więcej... W tym sezonie przy takim bogactwie składu w każdej linii, można narzekać iż za mało bramek itp itd. Jedyne co to poprawa skuteczności w meczach z silnymi rywalami tego oczekuje...
1
@Pawel13sz moim zdaniem obecnie trio LDR powinno grać w każdym spotkaniu od początku...
1
@Pawel13sz Specyficzny sezon dlatego tak zmienia. Z tyłu głowy Mundial i pewnie jeszcze chcą grać na wszystkich frontach. Jest za dużo zawodników żeby im nie dawać szans zwłaszcza w takim meczu. Atak główny jest wyklarowany Demb-Lewy-Raphinha więc oni grać i tak będą a reszta musi wchodzić żeby nie wypaść z rytmu.
0
@Emhyr myślę że pierwsza 11 na wszystkich pozycjach już się wyklarowała...
0
@Kaamilos87 No tak. Mats-Kounde-Araujo-Garcia-tutaj nie wiadomo; Busq, Gavi, Pedri; Raphinha-Lewy-Dembele. Lewa strona jedynie jest zagadką bo chociażby Bayern pokazał że Balde zawsze grać nie będzie a jest przecież jeszcze Alba.