La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

konto usunięte

0

Jak się Niemcy nie zbroiły, to Polaki narzekali, teraz słychać głosy w internetach, że to źle. A Wy wolicie rozbrojone czy dozbrojone Niemcy? Niby obecnie to nasi sojusznicy z NATO i jakby nie patrzeć mieliby interes, żeby nam pomóc, bo nie chcieliby ruskiej armii na granicy swojej i do tego mają strasznie dużo fabryk i sklepów w Polsce. Ale z drugiej strony, ta chęć ich dogadywania z Putinem i do tego jednak historia...

0

@Rl9k1nG Ich chęć współpracy z Rosją wynika tylko i wyłącznie z pobudek ekonomicznych... bez tanich surowców z Rosji nie było by wielkich Niemiec. A jeżeli chodzi o dozbrojenie czy rozbrojenie to jest to wszystko bez sensu bo i tak główny potencjalny wróg przeciwko któremu moglibyśmy użyć ten sprzęt jest nie do ruszenia bo ma magiczne przyciski których boi się cały świat ... i działa to w 2 strony Rosja nie polezie na którekolwiek z państw NATO. Jest to nie możliwe chociażby dla tego że odpali to USA które wydaje kolosalne pieniądze na uzbrojenie i samo jest w stanie "ochronić " Europę przed Rosją w razie potrzeby ... a uwierz mi bardzo chętnie skorzystają z takiej okazji do pokazania swojego potencjału :)

9

@Rl9k1nG wolę zdecydowanie rozbrojone Niemcy.

1

@Rl9k1nG Na wpół uzbrojone. Niech sobie jakąś armię mają ale nie bardzo silną. Dwie wojny światowe powinny nas nauczyć czym się może skończyć silna niemiecka armia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?