La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1061 Culés

3

@Kgorecki2500 @Kondziubarca @Lionel_Messi10
Jak tam? Kupony na LM już poklejone :D?

3

@HighestInTheRoom Właśnie cos sklejam na bramki xD oby siadlo bo na LM zawsze bylem do przodu, zobaczymy w tym sezonie ;D

2

@Kgorecki2500 Nie wiem dlaczego, ale mam spore przeczucie, że BVB to wtopi xD
Ja tu chyba zagram +0,5 bramki Kopenhagi po wyższym kursie, bo znając frajerstwo Dortmundu to jedną bramkę stracą.

1

@HighestInTheRoom No ja obstawiam okazałe zwycięstwo 1-0 dla BVB xD
Bardziej mi mecz PSG śmierdzi takim 1-0 albo 0-0

2

@HighestInTheRoom Ja teraz właśnie robie analize i niech mi ktoś wyjaśni czemu kurs na Real jest prawie 1,80 dzisiaj? xD
@Kgorecki2500 @Lionel_Messi10

2

@Kgorecki2500 W sumie ja też, 1:0 dla Borussi albo 1:1, w tym meczu skłaniam się też w kierunku rożnych, bo czyste BVB może być sporą pułapką.

A co do PSG to jak dla mnie ten kurs jest śmiesznie niski i kompletnie nieopłacalny do grania.

2

@Kondziubarca Ej, czuję się oszukany xD Nie wiem, może Ancelotti też roszady zapowiedział? Ale myślę, że powinni i tak wygrać :P

2

@Kondziubarca Bo grają na wyjeździe, dodatkowo obczaj sobie ligowe wyniki Celtiku i ostatnie zwycięstwo z Rangersami 4:0

2

@Kgorecki2500 @HighestInTheRoom Sie zastanawiam własnie czy dać wygraną Realu na czysto czy raczej że obie strzelą patrząc na to że Real prawie w każdym meczu traci bramke ostatnio.

2

@Kondziubarca Też brzmi sensownie. Kurs też ładny.

2

@Kondziubarca Odnoszę wrażenie, że tutaj będzie jakieś 2:1/3:1 dla Realu
Więc nasuwają mi się 2 typy: Obie strzelą a Real wygra albo Real +1,5

2

@Kgorecki2500 A Milan raczej na czysto zagrać co? Wydaje mi sie że wygrają tym bardziej że ich obrona jest mocna.

2

@Kondziubarca No ja grałem na czysto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?