- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1610 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
gumaz
1
Jaki jest Wasz ulubiony smak lodów?
14 odpowiedzi
partymaker
6
Ludzie narzekają, że Alvarez to nie jest rozwiązanie i zbawienie po czym w tym samym poście... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1610 Culés
6
No dobra. Takie coś na przyszły tydzień z pojedynkiem jeszcze w pon i krótka analiza:
https://zapodaj.net/170c584516262.png.html
Oprócz pewniaczków to:
Liverpool może i wygra ale 5 bramek w meczu z Wilkami raczej nie będzie. Arsenal w gazie więc u siebie powinni dać radę z Everonem, Real bo nie przewiduję teraz ich straty punktów z Mallorcą, Atalanta i Milan grają z dołem tabeli, Barca jest w gazie i myślę, że damy radę z Cadiz. Najgorsza jest ta Belgia więc liderujący w ich lidze Antwerp dałem z podpórką a Club Brugge gra u siebie to wierzę w Jutgle i spółkę. No i mam nadzieję, że skoro postawiłem na bramkę Brentford to też strzelą a nie akurat teraz nie. Jutro czymś zarzucę na Ligę Mistrzów. I najgorzej, bo gdyby nie City to Villareal jutro penie wygra u kupom by wszedł. Najgorszy moment sobie Guardiola na remis wybrał. A Szymański strzelił gola dla Feyenordu. Taka ciekawostka.
@Kondziubarca @Lionel_Messi10 @HighestInTheRoom @okiemtypera_lucaxx95
2
@Kgorecki2500 Feyenord ładnie poddymił bo na początku do 20 min przegrywali 2;0 ale na szczęscie odwrócili i wygrali :D a City czułem ze może sie wywalić i w ostatniej chwili usunąłem ich z kuponu, a co do twojego kuponu to wiadomo Belgia zawsze ryzykowna ale powinno wejść, a ja Milan jeszcze bede omijał bo coś śmierdzi mi ich gra ostatnio ;d
2
@Kgorecki2500 Po dzisiejszym nie stawiam już tego Liverpoolu, mają strasznie nierówną formę. Raz wygrywają 9:0 z Bournemouth, żeby w następnej kolejce wymęczyć 2:1 z Newcastle, a dzisiaj zremisować z tragicznym Evertonem xD
2
@Kondziubarca Ja po niezłych derbach im zaufam ;P I nawet na ryzyku chyba dam ich wina z Salzburgiem
@HighestInTheRoom Dlatego też nie postawiłem czystego Liverpoolu ;) No ale Wilki mają raczej dobrą obronę. No mam nadzieję, że akurat teraz 5 bramek w meczu nie padnie :P No w ostatnich meczach pomiędzy nimi nie padło 5 bramek ale na granicy było :P
2
@Kgorecki2500 No to czyli teraz czas na jakieś 3:2 albo 4:1 dla Live xD
1
@HighestInTheRoom Ta xD Najlepiej w 90+5 doliczonej. A najbliższy wynik to było 3:1 i 4:0 w 2022 i 2020