La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1756 Culés

3

Super okienko tylko niesmak przez Alonso zostaje.

1

@clyde a przyszedł? :D

3

@PatrychoO nie wiem, okaże się rano. Mam nadzieję, że nie.

0

@clyde A mi tam pasuje Marcos.

0

@Kgorecki2500 nie dla madryckiego mordercy po pijaku.

0

@clyde Gorszy od Alby nie będzie a też mnie już trochę śmieszy odwoływanie się do tych wydarzeń. Karę dostał (śmieszną bo śmieszną ale jednak) a przynajmniej Balde będzie mieć dobrego zmiennika a nie Albę.

1

@Kgorecki2500 a mnie nie śmieszy, bo nie chce zwyczajnie takich ludzi tutaj. Grał w Realu, jeździł autem po pijaku i zabił kobietę. To, że dostał karę niczego nie zmienia. Moim zdaniem (oczywiście każdy może mieć inne), dla takich ludzi nie powinno być miejsca w Barcy.

1

@Kgorecki2500 Alonso jest dokładnym przeciwieństwem ludzi, którzy powinni grać dla Barcy xd

konto usunięte

0

@Kgorecki2500
A mi się wydaje, że to strata pieniędzy - Alonso wcale lepszy od Alby nie jest, a któryś z trójki lewych obrońców będzie grzał ławę/trybuny. Oby tylko Balde nie oberwał przez to.

0

@pomi11 Jak już to oberwie Alba.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?