La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1221 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

5

Reparacje wojenne to ważna sprawa. Szkoda tylko że z tego nic nie będzie bo zajmują się tym ludzie niepoważni. A rocznica to tylko pretekst żeby uciec od najważniejszego problemu w Polsce, czyli inflacji.

0

@Pawelsky Z tego nic by nie było niezależnie kto by rządził.

7

@Pawelsky Jak rządziło PO-PSL czy wcześniej Lewica to tematu wog nie było XDDD

8

@Pawelsky Będzie jak z słowami Kaczyńskiego z 10 kwietnia br., że był zamach w Smoleńsku. Tak poważne słowa, a dalszych działań zero. Tak samo będzie z reparacjami. Dobry temat na urządzenie igrzysk w Polsce, kiedy brakuje przysłowiowego chleba (nie dosłownie, ale wiadomo o co chodzi)

3

@FC1899Barca No, bo każdy racjonalnie myślący człowiek wie, że nic z tego nie będzie i nie ma sensu psuć relacji z największym partnerem handlowym naszego kraju.

0

@Pawelsky reparacje wojenne w 2022 to urojona sprawa*, tylko pisowiec może wziąć to na poważnie

0

@barcelonaLM nie bardzo rozumiem w jaki sposób jakikolwiek Polak będący w pełni władz umysłowych mógłby być przeciw reparacjom dla Polski za zbrodnie wojenne

5

@mindbender84 Czyli wchodzimy na ten poziom dyskusji, w której decydujemy kto jest Polakiem, a kto nie? :)

1

@mindbender84 Za być można ale też każdy pełni władz umysłowych wie, że nic z tego nie będzie
@endriuuu2 Załóżmy że po nie ruszą. I co sądzisz zrobią, żeby je dostać bo chyba nikt nie zakłada, że Niemcy je z radością wypłacą?

0

@Pawelsky przed inflacja już o tym mówili. Lech Kaczyński już Warszawę podliczał wstępnie. Oby w końcu po nie ruszyli, bo póki co tylko mydlą oczy

0

@mindbender84 i co myślisz, że za pisu stanie się cud gospodarczy? Nie dostaną kasy za KPO, to chcą wyłudzić od Niemiec na swoje socjale 15,16 i inne premie dla swoich. Zejdźcie na ziemię.

0

@barcelonaLM @Marcelinho99 Przecież gość to jeden z najbardziej skrajnych i głupich prawicowców tej strony. Prawie co późny wieczór wrzuca jakieś przypadki kradzieży czarnoskórych osób z rasistowskim tekstem "kolor skóry jak zwykle przypadkowy" i za każdym razem jest to usuwane :D

Totalnie olać co ma do powiedzenia, bo jest to skrajnie idiotyczne.

0

@Kgorecki2500 najgorsze że by się o tym przekonać będzie trzeba czekać lata. Jak się szwaby nie zgodzą, to są organizacje międzynarodowe. Może nawet lepiej bedzie tam, bo jeszcze szwaby przekupia pisiorow

2

@Pawelsky Po pierwsze, to są pierwsi ludzie, którzy cokolwiek więcej w tym temacie konkretnie robią, bo chyba nie wyobrażasz sobie, żeby niemieckie popychadła z PO zażądały od Niemców czegokolwiek.
Po drugie to jest tylko medialna hucpa polityczna, bo i tak nic nie wskórają, ponieważ nie ma na to prawnych możliwości.
Po trzecie środowiska konserwatywne są jak najbardziej odpowiednie do takich działań, bo bez względu na swoją ogólną ..ujowość, mają przynajmniej wolę i chęci, żeby ten temat wiercić w przeciwieństwie do reszty naszych idiotów.
Jedyne, czego można żądać, to prywatne reperacje dla osób, a nie dla kraju, ten temat jest jasny i zamknięty.
Ale to są małe pieniądze.

Ze względu na dość perfidne niemieckie zapędy do blokowania nam środków w celu zdyskredytowania obecnej nieprzyjaznej ich interesom władzy w Polsce, a tym samym wprowadzenie z powrotem proniemieckich pionków, polski rząd wystawia swoje własne działa propagandowe i będzie strzelać tym medialnie.
Prosta zasada - wy się uciekacie do zagrywek poniżej pasa, to my również.
Spodziewaj się nieprawdopodobnej wojny polsko-niemiecko-unijnej, aż do wyborów. Czegoś na poziomie jeszcze nie znanym w obecnej rzeczywistości politycznej.
Niemiecka (unijna) polityka dorowadziła do śmierci setek tysięcy ludzi na Ukrainie, a po zajęciu tego kraju przez kacapów, zostałaby na nas nałożona przeogromna presja, na zgadzanie się na wszystkie deale rusko-niemieckie, bardzo niekorzystne i niebezpieczne dla nas. Bo jak nie, to sami wiecie, Niedźwiedzica mogła by się zdenerwować, więc chyba się zgadzacie, prawda?

Ze względu na to, że Niemcy sprowokowali po raz kolejny tragedię śmierci i kalectwa dla niewinnych ludzi, dodatkowo bezczelnie próbują zmienić władzę w Polandzie - żarty się skończyły i całkiem słusznie PiSory przeszły do ofensywy, przynajmniej medialnej.

Skoro oni nas szkalują, jak tylko mogą, to my też możemy im przypomnieć, kto i czemu jest winny, a kto nigdy nie dostał sensownych reperacji za ich morderstwa i zniszczenie.

Taka sytuacja.


0

@RosjaninBut uuuu, niepoprawna opinia. Ale popieram i szanuję. Trzeba zacząć szanować swoje interesy, a nie cudze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?