La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1543 Culés

500 zł bez ryzyka + 50 zł freebet w apce + 20 zł freebet na LALIGA. SPRAWDŹ!

18+. Fuksiarz.pl to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

9

Dziś raport PiSu w sprawie reparacji wojennych, jakie należne są nam od Niemców. Szacuje się je na ok 850 mld dolarów.

Widzę to tak, że trzeba tę kasę wyegzekwować, a potem zainwestować w elektorat emerytalny: na piętnastki, szesnastki, siedemnastki, osiemnastki, dziewiętnastki, dwudziestki, dwudziestki piątki a nawet trzydziestki. Każde świadczenie powinno mieć wysokość średniej krajowej.

Inflacja wzrosłaby do 40%, stopy procentowe 15%, ale byłoby kasy jak lodu na dopłaty: na wyprawki, na opał, na wynajem, na żywność, na kredyty mieszkaniowe na tarcze takie i siakie.

Ile pinionżków do zagospodarowania by było. Niemcy - musicie. Jesteśmy krok od raju doskonałego.

3

@Comentateiro Starczyłoby na nową A klasę dla każdego Polaka. Biorę w ciemno.

4

@Comentateiro Dokładnie. Może nawet by na TVP starczyło w tej inwestycji....

5

@Comentateiro i prawidłowo, ten naród powinien nam zapłacić za wszystkie zniszczenia i krzywdy. My zydom placilismy za ich maatki wiec Niemcy nas tez powinni splacic

4

@Comentateiro Można sobie pogadać na temat tego ile są winni, a i tak Polska nigdy nie zobaczy tych pieniędzy.

1

@zgiru zapłacili nam Szczecinem i ziemią a to w dzisiejszych czasach to największa wartość.Ruskie za ziemie mogą całą armie do końca roku stracić w kontekście broni.Choć sprżet atomowy i łodzie podwodne i znaczna cześ floty im zostanie.Stracili 50 tyś ludzi w afganistanie 10 tyś. Poświecili swoje imie kontrakty nikt uch nie lubi i nie ufa im.A wtacając Niemcy są najwięksxym płatnikiem w ue.To też liczą na poczet idbudowy generalnie Europy.Dlatego nie licz na cokolwiek od nich.To jest nasz największy partner handlowy trzeba się dogadywać no może od kogoś bedzie trzeba kupić gaz.Pis walczy z wszystkimi i w wewnatrz i na zewnatrz i tak naorawdę .... jest z tego same straty.Kary 1 mln euro brak kpo gaz poszedł do niemiec z norwegi a nie do polski.Jesteśmy na obrzerzach ue.Trzeba być realistą i się dogadywać a nie palić mosty.Trzeba biznesy robić.Tymczasem od 2015 inwestycje soadły z 20% do 16% bo jesteśmy niewiarygodni.Co jest prawdą bo pis nie jest wiarygodny.Dlatego trzeba zejść na ziemie.Zacząć robić interesy z innymi a nie prowadzić wojenki na ktorych orzegrywamy.

1

@Borneo 1wrzesnia. Jeszcze może się wkrecisz do szkoły. Wtedy może zobaczysz różnice ile ziemi i ludności straciliśmy przez wojnę wywołaną przez twoich idoli zza odry

0

@endriuuu2 błqgam cię nie pieorz oddali szxzecin i ziemie ti największa wartość jąką można oddac sa bajwięksxym płatnikiem w ue i płacą na calą Eurppę więc nie rób gowno burzy o coś czego nie dostaniesz a tracimy inne rzeczy jak faz 1 mln euro dziennie czy kpo warte mld przez twoją durną partie.Mimo potężne zasłużenia państwa przez pis jesteścue wstanie wypierdolić 2 mlm na durne ławki w dobie kiedy macie ' ficyt";) gratulacje
Za oewne temat reparacji zniknie po wyborach.Nawet jak pis wygra bo nie bedzie potrzebny;)

0

@Borneo kpo to Niemcy wstrzymują. Posłuchaj choćby Wojczala, teo który przewidział wojnę na ukr. Co najmniej dwóch gości jakich miał w ciągu ostatnich 2miedircy potwierdziło że Niemcy próbują w UE grać wyłącznie pod diebie.
pisiory wypoerdzielaja mln na ławki, po trzaskowskim. obie partie do zaorania.
Jak pisiory poza raportem nic nie zrobią, to sam zabiorę ojcu dowód:)

0

@endriuuu2 kpo zajebał pis z ziobro ale niemcy im niczego tu nie zrobią aby pisowi cokolwiek pomóc

0

@endriuuu2 a co do ławek za 2 mln mozna postawić dom 16 ławek za 2 mln? Plus 900 tys obsługa to przekręt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?