La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1333 Culés

konto usunięte

0

Harry Kane ma tylko trzy gole w 13 występach półfinałowych i finałowych w całej swojej karierze.( Spurs plus Reprezentacja )

W ostatnich sześciu występach w półfinale lub finale ,Kane strzelił tylko jednego gola

w ostatim finale ( final ME) 0 strzalow na bramke :D

genialne staty


konto usunięte

2

@VeB10Ronnie Moim zdaniem świetny napastnik, ale zasiedział się w Totkach, w których prawdopodobnie nic nie wygra. Mimo wszystko staty z całej kariery, z Totków, z repki, z samej Premier League są super. Nawet w Lidze Mistrzów ma dobrą średnią (24 mecze, 20 goli). Akurat moim zdaniem to jeden z nielicznych nieprzehajpowanych Anglików, ale z tym, że mając 29 lat na karku ciągle ma 0 trofeów to tragedia xD Go chyba tylko trzeba indywidualnie oceniać, bo drużynowo wiadomo jak to wygląda

konto usunięte

0

@P33ck no jak sie strzela leszczom z dolu tabeli to staty wygladaja cacy w PL:D

do finalu LM Spurs wprowadzil Moura , walac hat tricka Ajaxowi

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@VeB10Ronnie Przecież staty z top six ma bardzo dobre. Po co tak umniejszasz? Akurat Kane od lat ładuje gola za golem. Zobacz lepiej na innych przecenianych Anglików typu Sancho/Grealish

konto usunięte

0

@Luciano99 przeciez to prawdziwe staty - o co ci chodzi


Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@P33ck Sancho/Grealish przychodzili za wielkie pieniadze

Kane gra w Totkach

ostatnie ME 0 strzalow na bramke
w polfinale MS Anglia Chorwacja .Anglia prowadzi 1-0 , Kane dostaje pilke ,zamiast podac do Sterlinga sam strzela , oczywiscie jak to w wielkich meczach , nie ma bramki .Potem Chorwacja wyrownuje i Anglia odpada :D

konto usunięte

0

@Luciano99 takie sa fakty , w czym masz problem ?

Przypomnij ile ma trofeow - nie musisz 0

konto usunięte

0

@P33ck ze co ?????

"Przecież staty z top six ma bardzo dobre"


Kane strzelił 116 bramek w ciągu ostatnich 5 sezonów. Tylko 18 z przeciwnikiami z wielkiej szóstki

konto usunięte

1

@VeB10Ronnie Na MŚ był królem strzelców. Rozumiem, że brak trofeów z reprezentacją to wina Kane'a. Ok

0

@VeB10Ronnie
"no jak sie strzela leszczom z dolu tabeli to staty wygladaja cacy w PL"
W tym umniejszaniu mu śmieszny jesteś,tyle.Tak napisane jakby to jakiś ogórek był,a to 1 z najlepszych napastników ligi

konto usunięte

0

@P33ck przypomnij komu strzelal ? i na jakim etapie

czyzby nie byly to tuzy Swiatowej pilki :D

czekam na odpowiedz

Strzelajac Panami i Tunezji :D prosze cie , kompromitujesz sie

konto usunięte

0

@Luciano99 no bo ta liga przed przyjsciem Haalanda miala tylu kozakow ze szok .....:D

konto usunięte

0

@VeB10Ronnie Poza tym, top six to mniejszość ligi, więc logiczne, że będzie miał więcej goli z zespołami spoza tego top six. Indywidualnie się broni liczbami, regularnością i nagrodami indywidualnymi. Drużynowo tragedia. Każdemu można umniejszyć w taki sposób. Np, Lewemu, który z 76 goli w repce, tylko 5 bramek strzelił z topem. Cienias. Wszyscy najlepsi zawodnicy nabijają gole na słabszych drużynach. Im szybciej to pojmiesz, tym będzie Ci łatwiej

konto usunięte

0

@P33ck i co ignorujez pytanie ?

komu strzelal na MS w 2018 i na jakim etapie

3 bramki w polfinalch i finalach w 13 meczach - napastnik dekady :D

Mlody Lewandowski wpakowal 4 bramki w jedna noc w polfinale,wiecej niz Kane przez cala kariere !!!!!!!

konto usunięte

0

@VeB10Ronnie Ale kto mówi Harrym "napastnik dekady"? Jest świetny, ale w życiu bym go tak nie nazwał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?