- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1663 Culés
Gorące dyskusje
DariaFCB
116
A pochwalę się. Miesiąc temu urodziłam synka! Młody jest zdrowy i nawet bardzo nie dokucza.... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Safrani
39
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Eklerek
0
Nie sądziłem, że w miodowych latach czytali gazetę, której jesteś twarzą @July_6_BcN
15 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1663 Culés
9
Z dużą łatwością przychodzi użytkownikom deprecjonowanie klasy piłkarskiej Thomasa Meuniera. A to jest piłkarz, który rozegrał 56 meczów w bardzo silnej reprezentacji Belgii. Strzelił dla niej 8 bramek i zaliczył 16 asyst. Czyli wynik bardzo solidny jak na "słabego" piłkarza. Po za tym on cały czas gra w reprezentacji a nie że te wyniki uzyskał 5 lat temu. Wysoki, bardzo silny boczny obrońca o zdecydowanie innych parametrach od dotychczasowych naszych zawodników na tej pozycji. Jego kariera klubowa też budzi uznanie. Prawie 400 rozegranych spotkań, 36 bramek i 50 asyst to wynik całkiem przyzwoity. Kiedy Meunier jest zdrowy to gra, było tak w PSG i jest tak w Dortmundzie czy też w reprezentacji Belgii. Może grać zarówno w bloku czterech obrońców ale też co jest w reprezentacji Belgii na prawym wahadle. Nie wiem czy do nas trafi ale pamiętając jak wyglądał w Barcelonie Luuk de Jong to ja wolę poczekać na jego grę w naszym klubie niż śmiać się z ewentualnego transferu.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Janiama wiesz jak jest, La Bamba wydaje wyrok, zanim dojdzie do zbrodni :)
ot, taka ława przysięgłych rynku transferowego
4
@Janiama Zakładam, że większość wyśmiewających nawet nie wie jak on wygląda.
0
@Janiama Statystyki ma kozacje, ale w tym roku sporo kontuzji przy 30-latach. Pytanie co sie tam dzieje.
1
@Janiama fajnie jest podawać liczby goli i asyst bocznych obrońców....szkoda, że wtedy nie podaje się liczby goli straconych przez ich głupie błędy. Alba też w liczbach wygląda super. Alexander-Arnold po liczbach to najlepszy PO w historii w jego wieku...Meunier roni gorzej niż Semedo.