- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1722 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
18
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Hosh
11
Mnie bardziej niepokoi który normalny dzieciak wchodzi na Interię lub... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
mmaciass
1
Czy tutaj na prorządowej La Rambli w ogóle przewinął się temat aresztowania Leszka... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1722 Culés
51
https://x.com/AntyAnty77/status/1563927679295971329 haha mistrz
43
@Kessie nie wiem gdzie to zmierza, ale te aktywistki to zazwyczaj jakieś dziurwy z problemami emocjonalnymi które chcą być słyszane przez świat, a tu koleś na totalnej wyjebce.
19
@Kessie Ostatnio w serialu Yellowstone Costner wygłosił fajną kwestię do protestującej weganki i uświadomił ją, że podczas produkcji roślinnej zabijane są także miliony stworzeń żyjących w glebie,więc tak naprawdę skupia się ona na wybranych gatunkach tylko z tego powodu,że bardziej się jej podobają.
19
@Kessie psy szczekają, karawana jedzie dalej.
3
@Kessie żal to komentować...ludzie są coraz głupsi..takich ludzi powinno się izolować od reszty cywilizacji
18
@Kessie jak weganie myślą, że zwierzęta umierają na wolności.
https://iv.pl/images/870fcb9e205db8eb68002710b85035ed.jpg