La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1071 Culés

konto usunięte

16

Plan Alemanego do końca okna:
-Auba do Chelsea
-Depay do Juve
-Sprzedanie Desta
-Dopięcie wypożyczenia Umtitiego
-Znalezienie kompromisu z Braithwaitem
-"Wzmocnienie" boków obrony w postaci Alonso i Foytha
-Znalezienie drogi do ściągnięcia Bernardo

Wszystko to co powiedział Romero potwierdza również Achraf.

0

@Emhyr W takim razie czekamy do piątku :)

0

@Emhyr Problem polega na tym że nawet jakby wszystkie te ruchy się udały, to nie zarejestrujemy Bernardo. Bez obniżek pensji albo odejścia De Jonga....

konto usunięte

3

@PatrykBarca Tak naprawdę to nic nie wiemy o tym czy ktoś może być zarejestrowany czy nie może. Wcześniej pisali że Auba nie wystarczy do rejestracji Kounde i trzeba odpalić jeszcze Depaya a teraz jednak można. Codziennie co innego gadają

konto usunięte

1

@PatrykBarca da radę, wystarczy że City się zgodzi na raty jak z Ferranem

5

@Explode Kase na transfer mamy. Bardziej chodzi o rejestracje. Bo miejsca w budżecie nie mamy.

0

@Emhyr kim jest Achraf?

2

@Pawci023x Od lat najlepszym źródłem o Barcelonie, z dekade przynajmniej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?