- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 742 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
4
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 742 Culés
4
Wasze top tzw.seriali młodzieżwych (chociaż tak naprawdę często oglądają je również osoby dorosłe)
Dla mnie to :
1.Euforia
2.Pogoda na miłość
3.Jeszcze nigdy...(proszę się z tego nie śmiać^^
@Kgorecki2500 @Barca1992 @michal26 @Kondziubarca @macio_944 @Jakchcesz @VegetaPolska @cules100pro@Comentateiro
3
@tomek8756 Za dużo tych LGBT się namnożyło w społeczeństwie, chłop dorosły jakieś miłości ogląda.Za moich czasów to byś dostał w łeb za takie farmazony,a dzisiaj się tym chwalisz publicznie
1
@Luciano99 Chłopa z chłopem to pewnie ci nie ujdzie....ale baba z babą ro już to innego ^^
Wpisz w sobie w Google Sydney Swenney (gra w "Euforii",to może zmienisz zdanie ^^
0
@tomek8756 przepraszam ale muszę, jeszcze nigdy hahaha
0
@Kessie Yeah,that's very funny..
0
@tomek8756 Eee... trochę niebwiem czym są te seriale młodzieżowe. Z takich polskich seriali to lubię szpital i "Policjanci i Policjantki"
0
@tomek8756 o kurcze, ja chyba nigdy zbytnio takich seriali nie oglądałem.
Gęsia skórka na pewno top xD ale tak to nie wiem :/
0
@tomek8756 Ja jestem przed 50-tką, więc nie wiem czy ci to coś powie:
Absolutnie fenomenalne "Cudowne Lata" i bardzo popularny był w latach 90-tych "Bill Cosby Show"
0
@tomek8756 nie wiem, czasem jest tak że zapomina się co się oglądało, to co pamiętam to szkole dla elity i boska Esterę natomiast serial no przez te gejostwo ma minus. W sensie, było go zdecydowanie za dużo, oglądałem też zbuntowanych na netflixie (dalsza część tej telenoweli z przed laty) i no można było się tam tylko pośmiać w tym netflixowym serialu.. Nie pamiętam jakie jeszcze młodzieżowe seriale widziałem. Wyleciały mi z pamięci
0
@VegetaPolska "Euforia" jest fajna...a nafajniejsza jest tam Sydney Swenney ^^
0
@tomek8756 a tak na poważnie to: "Cudowne lata", "Beverly hills", "Jezioro marzeń"